1. Dzisiaj na początku wakacji – polecajmy w naszych modlitwach wszystkich wypoczywających, aby w czasie wolnym od nauki i pracy zawodowej pamiętali o swych obowiązkach względem Boga. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Wszystkim, którzy się z nami łącza w modlitwie: Parafianom, Gościom i Przyjaciołom, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci oraz za przekazywane indywidualnie lub przesyłane na konto parafii - ofiary na potrzeby naszej parafii…. Bóg zapłać. Jednocześnie zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej w Waszych intencjach. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół Roli: Lawrowej i Gąsiorowej. - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Jasionkowej.

3. Składka za tydzień przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i parafii.

4. Jest organizowana kolejna edycja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego /sprzęt AGD i RTV np. pralki, lodówki, komputery drukarki, telewizory, monitory itp./ Czas akcji środa 8 lipca 2020 w godz. Od 14.00 – 19.00/ . Składamy sprzęt w stodole obok „Wikarówki”.
Uwaga! Tylko w tym czasie. W innym terminie nie przyjmujemy sprzętu.
Przychody z akcji przeznacza fundacja na pomoc krajom misyjnym../

5. W piątek o 18.00 – msza św. Wypominkowa.

6. Dzisiaj przy kościele zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych podczas powodzi i nawałnic i innych klęsk żywiołowych . Za ofiary – Bóg zapłać!

7. Na nowy tydzień Wszystkim zgromadzonym na świętej liturgii Szczęść Boże!

8. UWAGA: Wszelkie komunikaty dotyczące parafii podajemy codziennie podczas transmisji nabożeństw na Facebooku: Parafia Łętownia Transmisja i na stronie internetowej: www.letownia.katolicki.eu