1. Dzisiaj obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej mszy św. poświęcenie gromnic. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zechciejmy również materialnie wesprzeć szczególnie zakony kontemplacyjne (klauzurowe), których zadaniem jest przede wszystkim modlitwa za każdego z nas, za cały Kościół i świat.

2. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na modlitwę i uwielbienie po każdej Mszy Świętej .

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca - w czwartek od 16.00 Godzina Święta, natomiast w piątek o 15.00 adoracja. W tym czasie okazja do spowiedzi.

4. Serdeczne podziękowanie za: ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Firkówka / , za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Bielowej.

5. Składka w niedzielę przyszłą przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za ofiary – Bóg zapłać!

 

6. Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny.