1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zachęcamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych i prywatnie.

3. Serdeczne podziękowanie za: ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Ciszczony/, za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Jgusiowej.

4. W przyszłą niedzielę – 26 stycznia siostry sercanki z Krakowa przeprowadzą kwestę po Mszach św przed kościołem na remont bursy dla studentek. Swoją wdzięczność za złożone ofiary wyrażą codzienną modlitwą za darczyńców i Mszą świętą w intencjach ofiarodawców zamawiają raz w tygodniu. Z góry dziękują za złożoną ofiarę na ten cel.

5. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą.