1. Nadal trwamy w dziękczynieniu za cud Wcielenia Syna Bożego. Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Naszymi ofiarami możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

3. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii.

5. Składka w niedzielę przyszłą przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za ofiary – Bóg zapłać!

6. Serdeczne podziękowanie za: ofiary kolędowe, , ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół / Roli Nad Folwarkiem, Polana, Walasówka, Makuch Niżny i Bąbole: za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Makuch Niżny, Bargłowa i Cebulowa;.

7. W piątek msza św. wypominkowa.

8. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.