1. Dziś pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny.

2. Na naszej Adwentowej drodze szczególną patronką niech będzie Maryja. Prośmy Ją, aby Ona uczyła nas jak mamy się przygotować na nadchodzące święta. W tym celu zapraszamy do uczestnictwa w roratach, adwentowych Mszach Świętych, które w naszym kościele będą codziennie o godz.6.30 i o 17.00 w środę / w tym tygodniu także w piątek/. Niech nie zabraknie podejmowanych dobrych postanowień i dobrych uczynków.
Pamiętajmy o wsparciu potrzebujących dzieci z biednych rodzin, przez nabywanie świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które są do nabycia w zakrystii kościoła.
2’. Roraty dla dzieci: - codziennie przynosimy serca z wypisanym dobrym uczynkiem, codziennie losowanie nagrody, codziennie losowanie figurek Dzieciątka Jezus i Matki Bożej,

3. Serdeczne podziękowanie za: ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Klimasowej i Chlebkowej /, za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Źwięgadłowej;

4. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca - w czwartek od 16.00 Godzina Święta, natomiast w piątek o 15.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.

5. W sobotę 7 grudnia o godzinie 16.30 rozpoczniemy Nabożeństwo Wynagradzające I Sobót Miesiąca. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

6. W niedzielę 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy do zawierzenia się Tej, która jest nam zawsze pomagać gotowa i jest naszą Przewodniczką adwentową. Porządek Mszy św. 6.30, 8.00, 10.00 i 16.00.Na mszy św. o 16.00 poświęcenie medalików dla dzieci I komunijnych.

7. Składka w niedzielę przyszłą przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za ofiary – Bóg zapłać!

8. Wszystkim na nowy tydzień życzymy Szczęść Boże!