1. Z okazji przypadającego dziś 105. Światowego Dnia Migranta i Uchodźcy naszą szczególną modlitwą i pamięcią otaczamy wszystkich, którzy z różnych przyczyn opuścili swoją ojczyznę, a szczególnie naszych krewnych, przyjaciół i parafian przebywających na emigracji. Do tej pory dzień ten był obchodzony w styczniu, ale papież Franciszek w ubiegłym roku zmienił datę obchodów na drugą niedzielę września.

2. Łączymy się duchowo z uczestnikami Diecezjalnej Pielgrzymki Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej – ufamy, że tam w Sanktuarium Matki Bożej wyproszą i nam potrzebne łaski.

3. Na dobre rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Zachęcamy i prosimy, aby dla dzieci, młodzieży, ale i rodziców, katechetów i wychowawców był to czas rozpoczęty w imię Boże. Zachęcamy też do odważnego rozglądania się, by poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego. Jest wiele propozycji, Schola, Ministranci i lektorzy, Grupa Apostolska, zapraszamy wszystkich chętnych!
Spotkania – sobota godz. 9.00 Ministranci i lektorzy, natomiast scholka – godz. 10.00;

4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie Fatimskim w piątek o godz. 18.00.

5. W najbliższą sobotę obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża św.

6. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Wichrowej / za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Jakubczęcia ;

7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii.
Za składane ofiary – Bóg zapłać!

8. Solenizantom i jubilatom składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i odwagi kroczenia za Chrystusem.