1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary. Dziś po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W naszej parafii Uroczystość I Komunii św. – 12 dzieci z klasy III - na Mszy św. o godz. 10.00 /sprawowanej w intencji dzieci ich Rodzin/ po raz pierwszy przystąpi do Stołu Pańskiego - polecamy ich łaskawej pamięci modlitewnej wszystkich parafian.

3. W środę przypada uroczystość św. Stanisława, patrona Polski i naszej archidiecezji. Polecajmy naszemu patronowi wszystkie sprawy naszej archidiecezji, a także jego następcę na krakowskiej stolicy - arcybiskupa Marka.

4. Przez cały miesiąc gromadzimy się na nabożeństwach majowych. Zapraszamy do tej szczególnej maryjnej modlitwy codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę o 16.00. Zachęcamy do śpiewu litanii także przy kapliczkach na terenie parafii i w domach.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z klas IV szkoły podstawowej będą przeżywać w sposób uroczysty I Rocznicę przyjęcia I Komunii św. – prosimy o modlitwę w ich intencji, aby nadal umacniały przyjaźń z Bogiem.
Spowiedź dla dzieci z klasy IV i ich rodzin – sobota w godz. 8.00 – 8.30.
W sobotę - Msza św. i nabożeństwo majowe wyjątkowo o godz. 16.00.

6. Podziękowanie za ofiary na tacę, a także za prace porządkowe i dekorację kościoła Rodzicom dzieci Pierwszokomunijnych i Rocznicowych, dziękujemy im także za „Dar Ołtarza”.

7. W niedzielę przyszłą o godz. 11.30 dodatkowa Msza św. chrzcielna.

8. Składka za tydzień przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za ofiary – Bóg zapłać!

9. Ks. Arcybiskup zaprasza na Procesję św. Stanisława w niedzielę przyszłą.

10. Drogich solenizantów i jubilatów polecamy opiece świętych patronów i życzliwej modlitwie parafian.