1. Przeżywamy miesiąc sierpień - czas intensywnych prac polowych przy żniwach. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich pracujących na roli. Prośmy dla nich o Boże błogosławieństwo i sprzyjającą pogodę. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca sierpnia od godz. 16,00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja . W tym czasie także okazja do spowiedzi. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św. ponadto w czwartek od godz, 17.00 podczas Godziny Świętej.

3. Wszystkim, którzy się z nami łącza w modlitwie: Parafianom, Gościom i Przyjaciołom, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci oraz za przekazywane ofiary indywidualnie lub przesyłane na konto parafii - Bóg zapłać. Jednocześnie zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej.Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół Roli Knapiki i Kościelnych - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Klimasowej i Chlebkowej.

4. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dotychczasowym i przyszłym Ofiarodawcom – Bóg zapłać!

5. Serdeczne podziękowanie właścicielom pojazdów mechanicznych za ofiarę złożoną przy okazji poświęcenia pojazdów z okazji św. Krzysztofa – zebrano kwotę 6150,00 PLN, i 10 euro. Kwota ta została przesyłana do Miva Polska dla misjonarzy na zakup nowych pojazdów. Bóg zapłać!

6. Dzisiaj z racji wspomnienia Matki Boskiej Anielskiej, możemy zyskać odpust zupełny, „Porcjunkuli”. Zyskują go ci, którzy spełniając zwykłe warunki nawiedzą kościół i odmówią „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”.

7. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli, dobrych i bezpiecznych wakacji. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.


Intencje mszalne 3.08-9.08.2020r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

 

6.30

1) O zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Józefy(f) i Tadeusza Kedzior w 35 rocz. ślubu

2) +Stefania (f) Gościej  (od uczestników pogrzebu)

 

    Wtorek

6.30

1) O zdrowie, błog. Boże, opiekę MB dla Edwarda z okazji 70 urodzin (od żony, dzieci i wnuków)

2) + Krystyna Gościej (od uczestników pogrzebu)

 

Środa

6.30

+ Zbigniew Trybała (od uczestników pogrzebu)

 

 

18.00

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Rodzin z Roli Knapiki i Kościelnych za zmarłych z tych rodzin

Czwartek

6.30

+ Tadeusz Hanuszek w 3 rocz. śm. i syn Jan

 

 

18.00

+ Ludwik Hobot w 1 rocz. śm/

 

Piątek

6.30

+ Stanisław Hanusiak w 7 rocz. śm.

 

 

18.00

Wynagradzająca NSPJ (od Straży Honorowej NSPJ)

 

Sobota

6.30

+ Katarzyna i Marian Dziwińscy

 

 

15.00

   Ślubna

 

Niedziela

6.30

+ Stanisław Oczkowski w 16 rocz. śm. żona Maria

 

 

8.00

+Edyta Ciscoń w 12 rocz. śm

 

 

10.00

W pewnej intencji

 

 

11.30

Za Parafian /Chrzty/

 

 

14.00

 Ślubna

 

 

16.00

+Stanisław Czyszczoń, żona Eugenia