1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do nas „Tak niech świeci wasze przed ludźmi” niech nas mobilizuje do realizacji apostolskiego powołania.

2. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Obejmijmy modlitewną pamięcią wszystkich chorych i cierpiących.

3. Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku, natomiast obłożnie chorych odwiedzimy w ich domach przynosząc Komunię św. we wtorek od 8.00. Prosimy zgłaszać chorych do poniedziałku włącznie.

4. W piątek w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci Świętego Walentego – jednego z Patronów naszej Parafii. Porządek Mszy św.: 6.30, 8.00, 11.00 /uroczysta suma/ i 17.00.

5. Serdeczne podziękowanie za: ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Bielowej / , za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Zembolowej.

6. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.