1. Dzisiaj zgodnie z kalendarzem liturgicznym, obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kierując myśli ku Świętej Rodzinie, powierzymy Jej nasze rodziny – niech będą Bogiem silne i promieniujące wiarą.

2. We wtorek ostatni dzień roku kalendarzowego 2019. Mamy za co dziękować, ale mamy również za co przepraszać i prosić Bożą Opatrzność o opiekę na naszą niepewną przyszłość, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na MSZĘ ŚW. o 15.00 połączoną ze specjalnym nabożeństwem dziękczynno-błagalnym.

3. W środę 1 stycznia kończy się oktawa Bożego Narodzenia. Pod opieką Maryi wchodzimy w nowy Rok Pański 2020. Dziękujemy Bogu za przyjście na świat Chrystusa. Mogło się to dokonać dzięki „tak" Maryi, przez którą spełniły się obietnice Odkupienia dane całej ludzkości. Msze św. 6.30, 8.00, 10.00,11.30 16.00;

4. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. Kapłan przynosi w nasz dom Boże błogosławieństwo. Niech to będzie okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się i rozmowy. Wyrażamy wdzięczność za dotychczasowe życzliwe i serdeczne przyjmowanie w Waszych domach.

5. Serdeczne podziękowanie za: ofiary kolędowe, ofiary na „Fundusz Organistowski 2019”, ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Zagrody Niżne / za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Nad Folwarkiem, Polana, Walasówka, Makuch Niżny i Bąbole.

6. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca - w czwartek od 16.30 Godzina Święta, natomiast w piątek o 16.00. W tym czasie okazja do spowiedzi.

7. W sobotę 4 stycznia o godzinie 16.30 Nabożeństwo Wynagradzające I Sobót Miesiąca. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej.

 

8. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą codzienność.