1. Przeżywamy miesiąc listopad – miesiąc pamięci o duszach zmarłych, starajmy się nadal ich wspomagać modlitwą ,uczestnictwem we Mszy św. odpustami i Komunią świętą, ofiarowaną w ich intencji. Dzisiaj obchodzimy w całym Kościele Dzień Ubogich. Przed wejściem do kościoła jest kwesta do puszek na cele charytatywne. Za ofiarę – Bóg zapłać!

2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest ostatnia niedziela roku kościelnego.
Uroczystość Chrystusa Króla to patronalne święto Służby Liturgicznej, z tej racji na Mszy św. o godz. 10.00 do LSO zostaną włączeni nowi ministranci i scholistki, natomiast pozostali odnowią swoje przyrzeczenia. LSO Polecamy łaskawej pamięci wszystkich parafian. Króluj nam Chryste!

3. Podziękowanie za ofiary na tacę, ofiarę z Roli Szyszkowej i Knapikowej, za sprzątanie kościoła, oraz wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Kościelnych.

4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

5. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.