1. Dzisiejsza listopadowa niedziela, jak wszystkie pozostałe w ciągu roku liturgicznego, przypomina nam o zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Nawet wpatrując się w mogiły naszych najbliższych, mamy pewność, że nie idziemy ku śmierci, ale ku pełni życia w Chrystusie zmartwychwstałym. Dzisiaj po każdej Mszy św. - adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Składka w niedzielę przyszłą na potrzeby naszego kościoła i parafii. Już teraz za ofiary – Bóg zapłać!

3. Przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji. Od poniedziałku do piątku ok. 16.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami, natomiast o godz. 17.00 Msza św.

4. Podziękowanie za ofiary na tacę , ofiary na wypominki, ofiarę z Roli Jasionkowej, za sprzątanie kościoła, dekorację ołtarzy kwiatami oraz wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Bacowej.

5. W piątek o godz. o 17.00 Msza św. za Zmarłych wypominanych w naszym kościele.

6. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.