1. W całym Kościele powszechnym obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich, którzy głoszą Ewangelię tym, którzy nie znają jeszcze Jezusa.

2. Wierni, którzy chcą się dobrze przygotować do Uroczystości odpustowej i miesiąca pamięci o Duszach Zmarłych zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty: Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.

3. W związku z odpustem w najbliższy piątek od godz. 8-ej odwiedzimy z Komunią św, obłożnie chorych w ich domach. Prosimy zgłaszać chorych w zakrystii kościoła /do czwartku włącznie/.

4. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Lachowej, za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Lawrowej i Gąsiory.

5. W zakrystii i na plebanii przyjmowane są jeszcze wypominki roczne i listopadowe , tam też można zaopatrywać się jeszcze w formularze wypominkowe.

7. Podziękowanie za ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, w czasie kwesty zebrano kwotę 1783,00 PLN Bóg zapłać!

8. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy /cofamy wskazówki zegara o godzinę/.

10. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.