1. Dzisiaj przeżywamy w naszej Ojczyźnie XIX „Dzień Papieski". Dzisiaj również wspieramy naszymi ofiarami fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” pomagającej uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin. Za złożone ofiary Bóg zapłać! /kwesta do skarbonek na zewnątrz kościoła/.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 - ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami. Podczas nabożeństwa będzie okazji do uczczenia relikwii dzieci fatimskich - świętych Franciszka i Hiacynty.

3. Zachęcamy do udziału nabożeństwach Różańcowych - w tym tygodniu modlimy się szczególnie intencji naszej Ojczyzny.

4. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Książkowej, Balowej, Gościejowej i Szwajcowej. za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Lachowej;

5. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii, a w niedzielę przyszłą na Misje - już teraz za ofiary – Bóg zapłać!

6. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.