1. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony czci NMP Królowej Różańca świętego. Przez tę piękną modlitwę przez przyczynę Matki Bożej wypraszajmy sobie i naszym bliźnim potrzebne łaski. Dzisiaj po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj po sumie o godz. 10.00 Procesja Różańcowa . Zachęcamy również do udziału w nabożeństwach Różańcowych – codziennie o godz. 17.00

3. Dzisiaj też poświęcenie Różańców dla dzieci z klas III Szkoły Podstawowej na Mszy św. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami.

4. W przyszłą niedzielę kolejny już „Dzień Papieski”. Będą zbierane ofiary do skarbonek na dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia. Za ofiary – Bóg zapłać!

5. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Wójcikówka/ za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Książkowej, Balowej, Gościejowej i Szwajcowej.

6. W niedzielę przyszłą o godz. 16.00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami. Podczas nabożeństwa będzie okazji do uczczenia relikwii dzieci fatimskich - świętych Franciszka i Hiacynty.

7. Składka w niedzielę przyszłą na potrzeby naszego kościoła i parafii. Już teraz za ofiary – Bóg zapłać!

8. W sobotę 12 października/ odbędzie się tradycyjna już Pielgrzymka Dekanatu Jordanów do Kalwarii Zebrzydowskiej.
W programie :
- 9.00 Uroczysta Msza św. w Bazylice,
- 10.30 Dróżki Pana Jezusa
- Zapisy od dzisiejszej niedzieli w kancelarii parafialnej lub w zakrystii .
- przy zapisie wpłacamy 20.00 PLN.
- Wyjazd o godz. 7.30. / od kościoła/.

9. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.