1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony czci NMP Królowej Różańca świętego. Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu codziennie o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o 16.00 Przez tę piękną modlitwę przez przyczynę Matki Bożej wypraszajmy sobie i naszym bliźnim potrzebne łaski. W tym roku przeżywamy ten miesiąc jako Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny.

2. Dzisiaj przypada Dzień Imienin Ks. Rafała – Wikariusza naszej parafii . Czcigodnemu Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej, ludzkiej życzliwości oraz polecając Go łaskawej pamięci modlitewnej wszystkich.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca od godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja . W tym czasie także okazja do spowiedzi. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św, ponadto w czwartek od godz, 16.00 podczas Godziny Świętej.

4. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Kowalczęcia / za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Wójcikówka .

5. W niedzielę przyszłą po sumie o godz. 10.00 procesja różańcowa do 5 ołtarzy; / o ile na to pozwolą warunki atmosferyczne/. O przygotowanie ołtarzy na zewnątrz kościoła prosimy uczniów klas 7 – 8 Szkoły Podstawowej.

6. W niedzielę przyszłą /6 października/ serdecznie zapraszamy Dzieci z klas III Szkoły Podstawowej wraz z Rodzicami na Mszę św. o godz. 16.00. Podczas Mszy św. poświęcone będą Różańce. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami.

7. Serdecznie dziękujemy za Dary w naturze dla seminarium, wszystkim Darczyńcom z ról : / odczytać/ Darczyńcom anonimowym i składającym ofiary pieniężne - Bóg zapłać!

8. W najbliższą sobotę odpust w Naprawie – suma odpustowa o 11-tej.

9. W sobotę następną / 12 października/ odbędzie się tradycyjna już Pielgrzymka Dekanatu Jordanów do Kalwarii Zebrzydowskiej.
W programie :
- 9.00 Uroczysta Msza św. w Bazylice,
- 10.30 Dróżki Pana Jezusa
- Zapisy od dzisiejszej niedzieli w kancelarii parafialnej lub w zakrystii .
- przy zapisie wpłacamy 15.00 PLN.
- Wyjazd o godz. 7.30. / od kościoła/.

10. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.