1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Budowej / za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Kowalczęcia.

3. W niedzielę 29 września przypada Dzień Imienin Ks. Rafała – Wikariusza naszej parafii. Czcigodnemu Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej, ludzkiej życzliwości oraz polecając Go łaskawej pamięci modlitewnej wszystkich.

4. Pragniemy poinformować, że w tym tygodniu w dniach od poniedziałku do środy w godz. 8.00 – 18.00, można przywozić dary w naturze dla kleryków naszego seminarium. Za dobroć serca serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.

6. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.