1. Dzisiaj - 1 września wspominamy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W naszej parafii witamy nowego Księdza Wikariusza – Ks. Rafała Salawę z parafii Podwyższenia Krzyża św. w Krakowie – Kurdwanowie. Księdzu Rafałowi życzymy, aby Jego posługa w naszej wspólnocie przyniosła błogosławione owoce. Księdza Rafała i Jego kapłańskie posługiwanie już teraz powierzamy łaskawej pamięci modlitewnej Wszystkich Parafian.

3. Kończą się wakacje – dla dzieci młodzieży już w poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Na godz. 8.00 do naszej świątyni zapraszamy serdecznie rodziców, nauczycieli, młodzież, dzieci szkolne i przedszkolaków na uroczystą mszę św. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca od godz. 16,00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja . Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św. ponadto w czwartek od godz. 17.00 podczas Godziny Świętej i w piątek od 16.00 w czasie adoracji. Jest to okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy młode pokolenie naszej parafii do skorzystania z tego Sakramentu przed czekających ich trudem zdobywania wiedzy. Prosimy Rodziców, aby przypomnieli swoim pociechom o tym obowiązku rozpoczynania pracy w łączności z Jezusem w Eucharystii.

5. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Gorylowej/ za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Wichrowej.

6. W niedzielę /8 września/ przypada Święto Narodzenia NMP. Na każdej msza św. poświęcenie ziarna siewnego. W naszej diecezji Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd indywidualnie. W programie : godz. 9.00 - Droga Krzyżowa /od stacji u Piłata/, godz. 11.00 Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego.

7. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli, wracającym do domów - bezpiecznej podróży. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.