1. Ostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach. Porządek Mszy św. w dniu dzisiejszym – w kościele: 6.30, 8.00, 10.00, 11,30 oraz w kapliczce na Groniu o 15.00

2. Po 10 latach pięknej pracy duszpasterskiej w naszej parafii z dniem 28 sierpnia - Ksiądz Dariusz - Wikariusz naszej Parafii zostaje przeniesiony do Parafii p.w. Wszystkich Świętych w Babicach k/ Chrzanowa. Księdzu Dariuszowi serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro jakie stało się naszym udziałem przez Jego osobę i za piękny przykład kapłańskiej posługi. Pragniemy Mu podziękować i go pożegnać oficjalnie na Mszy św. o godz. 10.00. Księdza Dariusza i Jego kapłańskie posługiwanie powierzamy łaskawej pamięci modlitewnej Wszystkich Parafian.

3. Dzisiaj o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza święta w kapliczce na Groniu ,będzie ona poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego . Serdecznie zapraszamy.

4. W poniedziałek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

5. W niedzielę przyszłą - 1 września przywitamy w naszej parafii nowego Księdza Wikariusza – Ks. Rafała Salawę z parafii Podwyższenia Krzyża św. w Krakowie – Kurdwanowie. Księdza Rafała i Jego kapłańskie posługiwanie już teraz powierzamy łaskawej pamięci modlitewnej Wszystkich Parafian.

6. Również w niedzielę przyszłą - 1 września wspominamy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.

7. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Ciszczonkowej - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Gorylowej.

8. Solenizantów i jubilatów tygodnia powierzamy opiece Matki Bożej Częstochowskiej.

9. Uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej na listopad 2019 r. zapraszamy na spotkanie z Przedstawicielką Biura Orlando dnia 28 sierpnia 2019 r. o godz. 19.00 w salce katechetycznej.

10. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli, dobrych i bezpiecznych wakacji. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.