1. Serdeczne podziękowanie za piękne przygotowanie wieńca dożynkowego i zorganizowanie uroczystości dożynkowej gratulujemy i dziękujemy Mieszkańcom Ról: Kościelnych, Klimasowa, Chlebkowa i Źwięgadłowa - Bóg zapłać!

2. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Gancarze - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Ciszczonkowej.

3. Po 10 latach pięknej pracy duszpasterskiej w naszej parafii z dniem 28 sierpnia - Ksiądz Dariusz - Wikariusz naszej Parafii zostaje przeniesiony do Parafii św. Mikołaja w Babicach k/ Chrzanowa. Księdzu Dariuszowi serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro jakie stało się naszym udziałem przez Jego osobę i za piękny przykład kapłańskiej posługi. Pragniemy Mu podziękować i go pożegnać oficjalnie na Mszy św. w niedzielę 25 sierpnia o godz. 10.00. Księdza Dariusza i Jego kapłańskie posługiwanie powierzamy łaskawej pamięci modlitewnej Wszystkich Parafian.

4. Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę sierpnia o godz. 15.00 zostanie odprawiona w kapliczce na Groniu. Msza św, będzie poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy.

5. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli, dobrych i bezpiecznych wakacji. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.
Na nowy tydzień – szczęść Boże!