1. Przeżywamy miesiąc sierpień - czas intensywnych prac polowych przy żniwach. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich pracujących na roli. Prośmy dla nich o Boże błogosławieństwo i sprzyjającą pogodę. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu.

2. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół Roli Gliniki, Plebańskie, Za Lasem, Dział Wichrowy, za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Saguchy.

3. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dotychczasowym i przyszłym Ofiarodawcom – Bóg zapłać!

4. Serdeczne podziękowanie właścicielom pojazdów mechanicznych za ofiarę złożoną przy okazji poświęcenia pojazdów z okazji św. Krzysztofa – zebrano kwotę 5020,00 PLN, 50 koron i 5 euro. Kwota ta została przesyłana do Miva Polska dla misjonarzy na zakup nowych pojazdów. Bóg zapłać!

5. Trwają prace przy żniwach – ufamy, że w tym tygodniu się zakończą. Msza św. dziękczynna za plony planowana jest 15 sierpnia – w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Chcielibyśmy, aby tym roku dożynki zorganizowały Role: Kościelnych, Klimasowa, Chlebkowa i Źwięgadłowa . Serdecznie dziękujemy mieszkańcom tych ról za wszelkie zaangażowanie w tym względzie. Bóg zapłać!

6. Polecamy czasopisma religijne: „Źródło” , „Gość Niedzielny” i inne.

7. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej Niedzieli, dobrych i bezpiecznych wakacji. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.