1. Trwa pełnia lata, wakacji, urlopów. Pamiętajmy też o ciężkim trudzie rolników podczas żniw; pamiętajmy, że każda kromka chleba, to pot i wiele godzin ludzkiej pracy. Szanujmy to i nie przestawajmy im życzyć: Szczęść Boże!

2. W czwartek świętego Krzysztofa, patrona podróżujących, natomiast w niedzielę przyszłą 28 lipca po każdej mszy św. pobłogosławimy nasze pojazdy mechaniczne i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystywanie. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Ofiary złożone przy tej okazji zasilą akcję zakupu pojazdów mechanicznych dla misjonarzy na różnych kontynentach. Za ofiary – Bóg zapłać!

3. W piątek czcimy św. Joachima męża św. Anny, a więc obojga Rodziców Najśw. Maryi Panny. Niech to będzie dzień wdzięczności okazywanej naszym rodzicom, dziadkom, babciom i wszystkim starszym ludziom. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych ludziach utrudzonym i doświadczonych życiem. Pamiętajmy o tych, którzy są jeszcze z nami i często wspierają nas w trudach życia, jak i o tych, którzy odeszli już do Pana po nagrodę wieczną.

4.Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Potok i Bajcerówka - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Czarnoty.

5. Na nowy tydzień Wszystkim zgromadzonym na świętej liturgii Szczęść Boże!