1. Trwa pełnia lata, wakacji, urlopów. Pamiętajmy też o ciężkim trudzie rolników podczas żniw; pamiętajmy, że każda kromka chleba, to pot i wiele godzin ludzkiej pracy. Szanujmy to i nie przestawajmy im życzyć: Szczęść Boże!

2. We wtorek w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci NMP Szkaplerznej. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi Ks. Kanonik Zbigniew Piwowar z Tarnawy Dolnej, obchodzący w tym roku Srebrny Jubileusz Kapłaństwa. Po sumie będzie Procesja Eucharystyczna i dziękczynny hymn Te Deum . Porządek Mszy Św. : 6.30, 8.00, 11.00, 17.00.

3. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Zembolowej - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Potok.

4. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii. Dotychczasowym i przyszłym Ofiarodawcom – Bóg zapłać!

5. Gościom i Parafianom życzymy radosnego świętowania i Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym tygodniu spełniania obowiązków!