1. Trzecią niedzielę Adwentu nazywamy niedzielą Gaudete – „Radujcie się!”, od słów z Listu św. Pawła do Filipian: „Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powtarzam: radujcie się! Pan jest blisko”. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszach św. roratnich, które są celebrowane w naszym kościele codziennie o godz.6.30 i w środę o 17.00.

2. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku ze względu na pandemię, spowiedzi z udziałem większej ilości księży spoza naszej parafii nie będzie -. zachęcamy do spowiedzi podczas całego adwentu . Dyżurujemy w konfesjonale codziennie przed Mszą św. Nie zwlekajmy na ostatnie dni przed świętami, ale już teraz spotkajmy się z Panem Jezusem w Sakramencie Pojednania

3. Wszystkim, którzy się z nami łączą w modlitwie: Parafianom, Gościom i Przyjaciołom, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci oraz za przekazywane ofiary indywidualnie lub przesyłane na konto parafii - Bóg zapłać. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Kubackich, za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Zagrody Wyżne..

4. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii. Za ofiary – Bóg zapłać.

5. W piątek o 17.00 Msza św. zbiorowa za Zmarłych, która poprzedzona będzie adoracją Najświętszego Sakramentu /16.30 /.

6. Pan Kościelny wyraża wdzięczność – za przyjęcie go w Waszych domach. Za wszelkie wyrazy życzliwości i dobroci - Bóg zapłać! Osoby, które chciałyby nabyć opłatki, mogą to uczynić w zakrystii kościoła.

7. W zakrystii można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 2021 ”. Serdecznie zachęcamy do nabywania tych świec, które są wyrazem naszej miłości miłosiernej.

8. W przyszły poniedziałek - 20 grudnia 2021 chcielibyśmy odwiedzić obłożnie chorych w domach. Prosimy zgłaszać chorych do niedzieli przyszłej.

9. Na nowy tydzień Szczęść Boże!


Intencje mszalne  13.12.  -  19.12.2021 r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

+ Stanisław  Janiczak – I r. śm.;  

6.30

+ Józef Nosidlak, żona Józefa i Zmarli z rodzin Nosidlak i Buda /;  

17.00

+ Maria Hanusiak - r. śm. mąż Franciszek ;

Wtorek

6.30

+Wiktoria Firek – 35 r. śm. mąż Jan, siostra Stefania Kania ;  

6.30

Dziękczynna za dar życia  Milenki  i pociechę dla rodziców ;     

17.00

+ Jadwiga Hobot /od uczestników pogrzebu/;  

Środa

6.30

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB i Patrona dla Kazimierza – 70 Urodziny;

6.30

+ Anna Kaczmarek  /od uczestników pogrzebu /;  

17.00

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Rodzin z Roli Kubackich oraz za Zmarłych z tej Roli ;

Czwartek

6.30

+ Stanisław Hanusiak i dwie żony Stanisławy ;

 

 

17.00

+ Elżbieta Piotrowski – 2 r. śm. :

Piątek

6.30

+Stanisław Mizera i żony: Eugenia i Maria ;

6.30

+ Jan Jamrozik /od uczestników pogrzebu /;  

17.00

Zbiorowa za Zmarłych ;

Sobota

6.30

+ Janina Jamrozik - r. śm.

6.30

+ Marian Serafin /od uczestników pogrzebu /;  

17.00

+ Dawca serca – 15 r. śm.;  

Niedziela

 

6.30

+ Anna Romaniak /od uczestników pogrzebu /;  

8.00

+ Franciszek Łakota, żona Eugenia, syn Stanisław ;

10.00

Za Parafian  ;

11.30

+ Bronisława Mizera – 37r. śm. mąż Jan ;

16.00

+ Anna Firek   /od uczestników pogrzebu/;