1. Czwarta Niedziela Wielkiego Postu nazywana jest niedzielą Lætare, co oznacza „cieszcie się”. Zbliżają się bowiem święte dni paschalne, podczas których Bóg okaże swoje miłosierdzie. W naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi O. Marek Domeradzki - dominikanin. Serdecznie Go witamy w naszej wspólnocie i życzymy, aby jego posługa wśród nas przyniosła błogosławione owoce. Dokładny rozkład nauk rekolekcyjnych będzie przypominany w czasie rekolekcji. Naszą wdzięczność Ojcu Rekolekcjoniście okażemy modlitwą i ofiarami w ostatnim dniu rekolekcji /w środę/

2. Niech odpowiedzią na zaproszenie do wzmożonej modlitwy w okresie Wielkiego Postu będzie nasz udział w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz. 17.30 ,Drogi Krzyżowej „Kalwaryjskiej” prowadzonej przez p. Władysława Korabika w niedzielę - po sumie /ok. 11.00/. oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 16.00

3. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca - w czwartek od 17.30 Godzina Święta, natomiast w piątek od 17.00 adoracja. W tym czasie okazja do spowiedzi.

4. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą o godz. 18.00 i na nabożeństwo wynagradzające I soboty miesiąca po mszy św.

5. Podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół z Roli Bacowej i Szyszkowej, /za prace porządkowe i za wszelką życzliwość i pomoc/. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Knapikowej i Kościelnych.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej jako dobrego przygotowania do zbliżających się świąt.

7. W zakrystii są do nabycia baranki „ Caritas”. Za nabywanie baranków – Bóg zapłać!

8. Boże dary i ludzka życzliwość niech ubogacają wszystkich solenizantów i jubilatów tygodnia.