1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary.

2. Wszystkim, którzy się z nami łącza w modlitwie: Parafianom, Gościom i Przyjaciołom, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci oraz za przekazywane indywidualnie lub przesyłane na konto parafii - ofiary na potrzeby naszej parafii….Bóg zapłać. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę, ofiarę od rodzin sprzątających kościół – Roli Zagrody Wyżne, za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy Rodziców dzieci pierwszokomunijnych;
Jednocześnie zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej w Waszych intencjach.

3. Informujemy, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Jest możliwość oglądania transmisji nabożeństw z naszego kościoła lub z innych sanktuariów. Przy transmisji należy pamiętać, że musi to być łączenie się duchowe na bieżąco/ nie można posługiwać się nagraniem nabożeństwa w innym czasie/.

4. W przyszłą niedzielę Święto - św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień Imienin naszego Metropolity Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Naszego Arcypasterza polecamy łaskawej pamięci modlitewnej parafian.

5. Drogich solenizantów i jubilatów polecamy opiece świętych patronów i życzliwej modlitwie parafian.

Intencje mszalne 19.04-25.04.2021r.

Dzień

Godzina

Intencja

Poniedziałek

6.30

+ Aniela Kowalcze

 

7.00

+ Anna Hobot (od uczestników pogrzebu)

 

18.00

+ Katarzyna Janiczak, mąż Franciszek, brat Franciszek, syn Stanisław

Wtorek

6.30

+ Czesław Rusin z okazji imienin

 

 

7.00

+ Eugenia Folwarska (od uczestników pogrzebu)

 

18.00

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Stanisława (f) z okazji 70 urodzin

 

Środa

 

6.30

+ Bronisław Funek

 

18.00

O błogosławieństwo Boże  i opiekę MB dla rodzin z Roli Zagrody Wyżne oraz za zmarłych z tych rodzin

 

Czwartek

6.30

+ Walenty Jochymek w 37 rocz. śm. żona Stefania (f)

 

 

7.00

+ Stanisława (f) Musielak (od uczestników pogrzebu)

 

 

18.00

+ Wacław Zadora (od Mariana Recław z rodziną)

 

Piątek

6.30

+ Zdzisław Książek (od rodziny Pawłowskich)

 

 

18.00

+ Stanisław Hanusiak i żona Rozalia w rocz. śm.

 

Sobota

6.30

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Ewa i  Mariusz Brzana  z okazji 18 rocz. ślubu (od syna)

 

7.00

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Iwony i Piotra Gościej  z okazji 25 rocz. ślubu (od dzieci)

 

18.00

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Marii Klimala z okazji 80 urodzin.      

Niedziela

 

6.30

Za Parafian

 

8.00

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla Bogusława (f) Stanisław Bierówka  z okazji 40 rocz. ślubu

 

10.00

+ Stanisław Kania 22 rocz. śm.

 

 

11.30

O zdrowie błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla  Ireny i Jana z okazji 30 rocz. ślubu

 

 

14.30

+ Anna Firek  (od uczestników pogrzebu)

 

16.00

+ Józefa (f) i Stanisław Klimala, syn Piotr