1. Przedostania niedziela sierpnia, kończący się czas wakacji i urlopów przynaglają nas do wdzięczności za wszelkie Boże dary, które stały się naszym udziałem w minionych miesiącach. Pamiętajmy o uwielbieniu dobrego Boga w naszych osobistych modlitwach. Porządek Mszy św. w dniu dzisiejszym – w kościele: 6.30, 8.00, 10.00, 11,30 i 16.00

2. Msza św. dziękczynna za plony zostanie odprawiona dzisiaj o godzinie 11.30. W tym roku dożynki organizują Role: Kubackich, Zagrody Wyżne i Zagrody Niżne, Serdecznie dziękujemy mieszkańcom tych ról za wszelkie zaangażowanie w tym względzie. Bóg zapłać!

3. Wszystkim, którzy się z nami łącza w modlitwie: Parafianom, Gościom i Przyjaciołom, składamy serdeczne podziękowania za wszelkie wyrazy życzliwości i pamięci oraz za przekazywane ofiary indywidualnie lub przesyłane na konto parafii - Bóg zapłać. Serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę i od rodzin sprzątających kościół /Roli Klimasowej i Chlebkowej - za prace porządkowe wszelką życzliwość i pomoc. Do sprzątania prosimy rodziny z Roli Źwięgadłowej.

4. Za tydzień - tradycyjnie już w ostatnią niedzielę sierpnia t.j.30 sierpnia o godz. 15.00 zostanie odprawiona w kapliczce na Groniu Msza święta, która będzie poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego . Serdecznie zapraszamy.

5. W środę przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

6. Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej, drogim Parafianom i Gościom życzymy miłej, z Bogiem przeżytej niedzieli, dobrych i bezpiecznych wakacji. Świętującym imieniny, jubileusze rodzinne lub osobiste składamy serdeczne życzenia. Pozdrawiamy ludzi chorych i starszych zapewniając ich o modlitwie. Wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.